MARC JACOBS FRAGRANCES Parfémovaná sada Daisy Mini

Daisy Marc Jacobs je okouzlující jednoduchý s kvalitou podpisu a dopraví vás na místo, které je optimistické, krásné a čisté. Horní část vůně je naplněna šťavnatými lesními plody a měkkými bílými fialkami. V samém srdci se sametový jasmín zahřeje do zasněného vyschnutí smyslného santalového dřeva pro romantický, přetrvávající povrch.

Daisy Love je návyková a neodolatelná a naplňuje vzduch nakažlivou láskou k životu. Tato gurmánská zářivá vůně, kterou vytvořil mistr parfém Alberto Morillas, odhaluje své první tóny v zářivé záblesku sladkých morušů. Jemné sedmikrásky okvětních lístků se mísí se šumivým kašmírovým pižmem a naplaveným dřívím, aby vytvořily trvalý a nezapomenutelný gurmánský záplet.

Tato sada obsahuje:

– 0,13 oz / 4 ml Daisy Eau de Toilette Dabber

– 0,13 oz / 4 ml Daisy Love toaletní voda Dabber

Doporučené použití:

– Vůně je umocňována teplem vašeho vlastního těla. Naneste na záhyby kolen a loktů na delší a silnější vůni.

– Po nanesení se vyhněte otírání nebo ucpání kůže. To rozkládá vůni a způsobuje to, že se rychleji opotřebuje.

– Pokud dáváte přednost uvedení vůně na zápěstí, ujistěte se, že ji znovu použijete po častém mytí rukou, protože to má tendenci oplachovat vůni.

– Vyměňte vůni po 12 měsících. Prošlé parfémy starší než jeden rok ztratí integritu původní vůně.

Toaletní voda nebo parfémovaná voda ?:

Rozdíl spočívá v objemu parfémového oleje. Zatímco EDT obsahuje pět až devět procent, EDP obsahuje více, obvykle osm až 14 procent. EDP ​​tedy vydrží déle a intenzivněji voní.