Super-Blendable Foundation Makeup

Popis

Díky patentované technologii barev L’Oreal Paris True Match Super-Blendable Foundation přesně odpovídá tónu a podtónu pleti a dokonale se sladí s práškem True, Powder Blush a Concealer. Formulován technologií Precise Match Technology, která zajišťuje co nejpřirozenější pokrytí skutečnými. Extrémně čistá receptura neobsahuje oleje, vůně ani ucpávky pórů, takže vše, co vidíte, je krásná, zářivá a bezchybná pleť. Super mísitelný základ obsahuje SPF 19, který chrání pokožku a poskytuje lehké až střední pokrytí přirozeným povrchem. S vitaminy A a C, pšeničnými klíčky a výtažkem z hroznového ovoce udržuje vaši pokožku vyživovanou, chráněnou a zdravou. Dokončit: Přírodní SPF: 17 (vyberte odstíny). Pokrytí: Lehké až střední zakrytí. Typ pleti: Pro všechny typy pleti. Bez oleje.

Super Blendable Foundation

Přesně odpovídá tónu pleti a podtónu

Rozptyluje nedokonalosti a vyživuje pokožku

45 Pravda pro vás odstíny

Před použitím dobře protřepejte. Aplikujte přímo na obličej prsty nebo houbou. Směšujte podle potřeby směrem ven.

L’Oreal USA, Inc.

Ingredience

Voda, isododekan, cyklopentasiloxan, glycerin, cyklohexasiloxan, PEG 10 dimethikon, polymethylmethakrylát, butylenglykol, dimethikon, isoekicosan, distearimonimon, hektorit, cetyl / PEG / PPG 10/1 dimethikon, chlorid sodný, fosforečnan sodný, fosforečnan sodný , Isostearyl Neopentanoát, Diazolidinyl močovina, Methylparaben, Propylparaben, Tokoferol (Přírodní Vitamin E), Panthenol, Může obsahovat (+/-) :, Oxidy železa, Slída, FIL

Varování

Pouze k zevnímu použití. Vyhnout se očnímu kontaktu. Pokud se objeví známky podráždění nebo vyrážky, přestaňte jej používat. Uchovávejte mimo dosah dětí.